Naujienos

Siemens Enterprise Communications vardas tapo Unify

Skaityti daugiau...
LR Užsienio reikalų ministerijoje baigtas telekomunikacinės įrangos įsigijimo projektas

Skaityti daugiau...
OpenServis tapo Enterasys partneriu Lietuvoje

Skaityti daugiau...
Spausdinti El. paštas

Axtel logo MASTER color50

AxTel ausinės pradėtos gaminti prieš dešimt metų turint vieną tikslą: pasiūlyti geriausias profesionalias ausines, skirtas įmonėms ir skambučių centrams (CC&O). AxTel CC&O ausinės ir jų priedai pasižymi aukščiausia kokybe ir naudingomis funkcijomis. Visos ausinės atitinka naujausius aukščiausių technologijų standartus:
     
  • Triukšmo sumažinimas
  • Akustika ir girdimumas
  • Ergonomiškumas ir dėvėjimo patogumas
  • Tvirtas, solidus ir estetiškas dizainas
  • Visiškas suderinamumas (su staliniais telefonais / PC)
Nuolat prisitaikydama prie vis didėjančių klientų reikalavimų, AxTel tapo rinkoje žinomas prekės ženklas, siejamas su aukščiausios kokybės produktų teikimu prieinamomis kainomis. Turimą poziciją rinkoje įmonė nuolat stiprina tyrimų ir plėtros (R&D) pagalba, o pardavimų ir klientų aptarnavimo skyriai nuolat seka augančius klientų poreikius. Kiekvienas AxTel ausinių modelis atidžiai testuojamas, kad galutinis klientas visuomet įsigytų tik aukščiausios kokybės gaminį.

 
AxTel Elite HDvoice mono

elitehd-monoDėl aukščiausios kokybės medžiagų ir naujausių technologinių sprendimų, šios ausinės puikiai tinka naudoti tiek biuruose, tiek skambučių centruose.

Daugiau informacijos >>

 

AxTel Elite HDvoice duo

elitehd-duoIšskirtinai profesionalios ausinės, sukurtos vertinantiems kokybę, patrauklų dizainą, stilių ir komfortą.

 

Daugiau informacijos>>

AxTel Prime HD duo NC

 

prime-duo

Šiuolaikinio bendravimo iššūkiai paskatino sukurti Prime seriją - naujausias 
ausines iš Axtel Headsets. 

Daugiau informacijos>>

AxTel Prime HD mono NC

 

prime-monoProfesionalios vienos ausies ausinės su pažangia IP elektronika.

 

Daugiau informacijos>>

AxTel PRO XL mono WB NC

proxl-monoPRO mono XL NC Wideband ausinės turi padidintą ausinių pagalvėlę, dengiančią visą ausį, ir plačiajuosčio garso perdavimo funkciją, o tai garantuoja puikų girdimumą net ir esant aukštam foninio triukšmo lygiui. Foninio triukšmo eliminavimo funkciją turinčio mikrofono dėka, PRO mono XL NC Wideband ausines galėsite naudoti dirbdami bet kokioje aplinkoje. Tvirtos ir patogios – PRO XL NC Wideband ausinės yra vienos populiariausių skambučių / klientų aptarnavimo centruose.

Daugiau informacijos>>

AxTel PRO duo XL WB NC

proxl-duoPRO duo XL NC Wideband – puikus sprendimas, skirtas skambučių centrams ir dideliems klientų aptarnavimo centrams, kurių darbo aplinka reikalauja išskirtinės garso kokybės ir aukščiausio lygmens girdimumo. Dėvėdami PRO DUO XL NC ausines, galėsite dirbti valandų valandas. Dėl didžiausių rinkoje sutinkamų ausinių pagalvėlių, plačiajuosčio ryšio technologijos ir triukšmo eliminavimo funkcijos, šios ausinės yra vienos populiariausių, atliekant svarbiausias funkcijas.

Daugiau informacijos>>

AxTel PRO mono WB NC

pro-mono_1PRO mono NC Wideband – ausinės, skirtos biuro darbuotojams, ieškantiems patogaus, patikimo sprendimo ir puikios kokybės garso. Tai puikus sprendimas vertinantiems naudojimo paprastumą ir išmanų dizainą.

 

Daugiau informacijos>>


AxTel PRO duo WB NC

pro-duoPRO DUO NC Wideband – dviejų ausinių pagalvėlių ausinės, skirtos naudoti biuruose ir skambučių centruose. Patikimumas, triukšmo eliminavimo funkcija ir aukščiausios kokybės garsas – tik keletas iš daugybės funkcijų, dėl kurių PRO duo NC ausines renkasi net patys išrankiausi vartotojai.

Daugiau informacijos>>

AxTel PRO MS mono UC voice

pro-ms-mono - mazasPRO MS tai profesionalios unifikuotų komunikacijų ausinės, turinčios funkcionalų USB kabelį ir skirtos naudoti Microsoft Lync aplinkoje, taip pat turinčios atsiliepimo į skambutį / pokalbio užbaigimo funkciją, mikrofono užtildymo mygtuką.

 

Daugiau informacijos>>

AxTel PRO MS duo UC voice

pro-ms-duo -mazasPRO MS tai profesionalios unifikuotų komunikacijų ausinės, turinčios funkcionalų USB kabelį ir skirtos naudoti Microsoft Lync aplinkoje, taip pat turinčios atsiliepimo į skambutį / pokalbio užbaigimo funkciją, mikrofono užtildymo mygtuką.

 

Daugiau informacijos>>

AxTel MS2 mono UC voice

ms2-monoProfesionalios unifikuotų komunikacijų ausinės, skirtos naudoti Microsoft Lync aplinkoje ir turinčios atsiliepimo į skambutį / pokalbio užbaigimo funkciją.Plug & Play sistemos dėka, ausines naudoti galite paprasčiausiai prijungę jas prie kompiuterio.

Daugiau informacijos>>

AxTel MS2 duo UC voice

ms2-duoProfesionalios dviejų ausinių pagalvėlių unifikuotų komunikacijų ausinės, skirtos naudoti Microsoft Lyncaplinkoje ir turinčios atsiliepimo į skambutį / pokalbio užbaigimo funkciją.Plug & Play sistemos dėka, ausines naudoti galite paprasčiausiai prijungę jas prie kompiuterio.

Daugiau informacijos>>